Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable1) - en to gl translation catalogue (58 entries)

en: Title
gl: Título

en: Show on every page except the listed pages.
gl: Mostrar en todas as páxinas agás nas listadas.

en: Show on only the listed pages.
gl: Mostrar só nas páxinas listadas.

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Private
gl: Privado

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Public
gl: Público

en: Read more
gl: Ler máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Configure
gl: Configurar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Comment
gl: Comentario

en: %time ago
gl: hai %time

en: Nodes
gl: Nodos

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Send
gl: Enviar

en: Now
gl: Agora

en: !time ago
gl: Fai !time

en: Basic
gl: Básico

en: Users
gl: Usuarios

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
gl: Amosar se o seguinte código PHP devolve o valor <code>TRUE</code> (modo PHP, só para expertos).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: Messages
gl: Mensaxes

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: characters
gl: caracteres

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
gl: Se se escolle o modo PHP, introduza o código PHP dentro de %php. Teña en conta que a execución de código PHP incorrecto pode rachar o sitio de Drupal.

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: 1 comment | @count comments
gl[0]: 1 comentario
gl[1]: @count comentarios

en: Reply
gl: Responder

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: Contexts
gl: Contextos

en: Subscribed to
gl: Subscrito a

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Context
gl: Contexto

en: Domains
gl: Dominios

en: The comment has been deleted.
gl: O comentario foi borrado

en: Comment count
gl: Conta dos comentarios

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
