Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable1) - en to kk translation catalogue (41 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Show on every page except the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерден өзге әрбір бетте көрсету

en: Show on only the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерде ғана көрсету

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Private
kk: Жеке

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Configure
kk: Баптау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Comment
kk: Пікір

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
kk: Тек қана PHP код <code>TRUE</code> қайтарса ғана (PHP-mode, мамандар үшін ғана).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: Messages
kk: Хаттар

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
kk: Егер РНР режимі таңдалған болса, РНР кодын %php алдында енгізіңіз. Дұрыс емес РНР кодын іске қосу кезінде сіздің Drupal-дағы сайтыңыздың жұмысы тоқтап қалуы мүмкін екенін білуіңіз жөн.

en: 1 comment | @count comments
kk[0]: 1 комментарий

en: Reply
kk: Жауап беру

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: Created time
kk: Құрылғанның уақыты

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
