Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable1) - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Show on every page except the listed pages.
ne: सूचीकृत पृष्ठ बाहेक हरेक पृष्ठमा देखाउनुहोस्।

en: Show on only the listed pages.
ne: सुची गरिएको पृष्ठमा मात्र देखाउनुहोस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Private
ne: निजि

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: !time ago
ne: !time अघि

en: Basic
ne: सामान्य

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर
