Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Share
se: Juogat
