Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable2) - en to et translation catalogue (66 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Show on every page except the listed pages.
et: Näita kõigil lehtedel, välja arvatud nimetatutel.

en: Show on only the listed pages.
et: Näita ainult nimetatud lehekülgedel.

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Private
et: Privaatne

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Public
et: Avalik

en: Read more
et: Loe edasi

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Refresh
et: Värskenda

en: Configure
et: Seadistus

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: Sender
et: Saatja

en: Comment
et: Kommentaar

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Nodes
et: Postitused

en: Advanced
et: Täpsem

en: Terms
et: Terminid

en: Send
et: Saada

en: Now
et: Praegu

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Basic
et: Lihtne

en: Users
et: Kasutajad

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
et: Näita, kui järgnev PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (PHP režiim, ainult ekspertidele).

en: Flag
et: Lipp

en: Share
et: Jaga

en: share
et: jaga

en: Imagecache preset
et: Imagecache seade

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Messages
et: Sõnumid

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: characters
et: tähemärgid

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
et: Valides PHP režiimi, siseta PHP kood %php vahele. Pea meeles, et ebakorrektne PHP-kood võib Drupali kodulehe katki teha.

en: Permalink
et: Püsiviide

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: Reply
et: Vasta

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: Contexts
et: Kontekst

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Context
et: Kontekst

en: Domains
et: Domeenid

en: Post to Twitter
et: Postita twitteri

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Status message
et: Olekuteade

en: Recipient ID
et: Saaja ID

en: %time hence
et: %time alates
