Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable2) - en to eu translation catalogue (61 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Show on every page except the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan izan ezik erakutsi.

en: Show on only the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan bakarrik erakutsi.

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Private
eu: Pribatua

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Public
eu: Publikoa

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Refresh
eu: Berritu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Comment
eu: Iruzkina

en: %time ago
eu: duela %time

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Terms
eu: Terminoak

en: Send
eu: Bidali

en: Now
eu: Orain

en: !time ago
eu: duela !time

en: Basic
eu: Basikoa

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
eu: Erakutsi honako PHP kode honek <code>TRUE</code> erantzuten duenean (PHP eran, adituentzako bakarrik).

en: Flag
eu: Bandera

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Idatzi orriaren Drupaleko helbide bat lerro bakoitzeko. '*' karakterea erabil dezakezu edozeren ordezko gisa. Esate baterako %blog blogen orrirako eta %blog-wildcard edozein blog pertsonalerako.

en: Messages
eu: Mezuak

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eu: PHP era hautatuz gero, idatzi PHP kodea %php artean. Kontutan hartu PHP kodean okerrik izanez gero, Drupal gune osoa hondatuko duela.

en: 1 comment | @count comments
eu[0]: iruzkin 1
eu[1]: @count iruzkin

en: Reply
eu: Erantzun

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: Contexts
eu: Testuinguruak

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Context
eu: Testuingurua

en: Domains
eu: Domeinuak

en: Group title
eu: Talde izena

en: Global options
eu: Aukera orokorrak

en: Comment count
eu: Iruzkin zenbaketa

en: Follow
eu: Jarraitu

en: Popular tags
eu: Tag ospetsuenak

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: All Tags
eu: Etiketa guztiak
