Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Refresh
de: Aktualisiere

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Taxonomy terms
de: Taxonimie-Begriffe

en: Basic
de: Allgemein

en: characters
de: Buechstabe
