Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable2) - en to hr translation catalogue (54 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Show on every page except the listed pages.
hr: Pokaži na svim osim na navedenim stranicama.

en: Show on only the listed pages.
hr: Pokaži samo na navedenim stranicama.

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Private
hr: Privatno

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Public
hr: Javno

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Comments
hr: Komentari

en: Tag
hr: Oznaka

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Comment
hr: Komentar

en: %time ago
hr: prije %time

en: Nodes
hr: Unosi

en: Advanced
hr: Napredno

en: Send
hr: Pošalji

en: !time ago
hr: prije !time

en: Basic
hr: Osnovno

en: Users
hr: Korisnici

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hr: Prikaži ukoliko slijedeći PHP kod vrati <code>TRUE</code> (PHP-mode, samo za one koji znaju što rade).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Messages
hr: Poruke

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: characters
hr: znakovi

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabran PHP-mod, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršenje lošeg PHP koda može srušiti vašu Drupal stranicu.

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: 1 comment | @count comments
hr[0]: @count komentar
hr[1]: @count komentara
hr[2]: @count komentara

en: Reply
hr: Odgovor

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Context
hr: Kontekst

en: Comment count
hr: Broj komentara

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: AHAH callback
hr: AHAH povratni poziv
