Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable2) - en to hy translation catalogue (36 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Show on every page except the listed pages.
hy: Ցույց տալ բոլոր էջերում բացի թվարկվածներից

en: Show on only the listed pages.
hy: Ցույց տալ միայն թվարկված էջերոմ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Configure
hy: կարգավորել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: !time ago
hy: !time առաջ

en: Basic
hy: Տարրական

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: characters
hy: նիշերը

en: 1 comment | @count comments
hy[0]: 1 մեկնաբանություն
hy[1]: @count մեկնաբանություն

en: Reply
hy: Պատասխան

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
