Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable2) - en to jv translation catalogue (43 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Show on every page except the listed pages.
jv: Tudhuhna saben kaca kejaba nang daftar halaman iki.

en: Show on only the listed pages.
jv: Tudhuhna kudu nang daftar kaca-kaca iki.

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Read more
jv: Candhaké

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tag
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Refresh
jv: Anyari

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Taxonomy terms
jv: Tetembungan taksonomi

en: Comment
jv: Komèntar

en: %time ago
jv: %time kepengker

en: Nodes
jv: Node

en: Advanced
jv: Mahir

en: Send
jv: Kirim

en: !time ago
jv: !time kepungkur

en: Basic
jv: Dasar

en: Users
jv: Panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: characters
jv: karakter

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: 1 comment | @count comments
jv[0]: 1 komèntar
jv[1]: @count komèntar

en: Reply
jv: Balesan

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: Context
jv: Konték

en: Comment count
jv: Jumlah komèntar

en: Status message
jv: Status pesen
