Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable2) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Actions
mk: Акции

en: Confirm
mk: Потврда

en: Comments
mk: Коментари

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Users
mk: Корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен
