Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable2) - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Show on every page except the listed pages.
sq: Shfaqe në çdo faqe, me përjashtim të faqeve në listë.

en: Show on only the listed pages.
sq: Shfaqe vetëm tek faqet në listë.

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Comments
sq: Komente

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Comment
sq: Komenti

en: %time ago
sq: %time më parë

en: Send
sq: Dërgo

en: !time ago
sq: !time më parë

en: Users
sq: Përdorues

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sq: Shfaqe vetëm nëse kodi PHP në vazhdim kthen <code>TRUE</code> (Modalitet-PHP, vetëm ekspertë).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sq: Shkruaj një faqe për rresht si pozicione Drupal. Simboli '*' është Jolly. Shembull pozicionesh janë %blog për faqen e ditarëve dhe %blog-wildcard për çdo ditar personal. %front është faqja kryesore.

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sq: Nëse është zgjedhur modaliteti PHP, shkruaj kodin PHP midis %php. Ki parasysh që ekzekutimi i një kodi jokorrekt PHP mund të dëmtojë sitin tënd Drupal.

en: 1 comment | @count comments
sq[0]: 1 koment
sq[1]: @count komente

en: Reply
sq: Përgjigju

en: @user's picture
sq: Foto e @user

en: Context
sq: Konteksti
