Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable2) - en to ug translation catalogue (32 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Show on every page except the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانمىغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Show on only the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Private
ug: شەخسىي

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Send
ug: يوللاش

en: !time ago
ug: ! بۇرۇن

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: Reply
ug: جاۋاب

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@

en: Comment count
ug: ئىنكاس قېتىمى

en: All Tags
ug: بارلىق خەتكۈشلەر

en: Statuses Popular Tags
ug: ئاۋات خەتكۈچلەر

en: Statuses Tags
ug: خەتكۈچ ھالىتى
