Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable3) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Show on every page except the listed pages.
eo: Montru en ĉiuj paĝoj krom la jenaj.

en: Show on only the listed pages.
eo: Montru nur sur la jenaj paĝoj.

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Read more
eo: Legu pli

en: Comments
eo: Komentoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Configure
eo: Agordu

en: Comment
eo: Komento

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Send
eo: Sendu

en: !time ago
eo: !time antaŭe

en: Users
eo: Uzantoj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
eo: Montru se la jenaj PHA-kodo revenigas <code>VERA</code> (PHA-reĝimo, nur spertuloj)

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eo: Enmetu unu paĝon por lineo kiel vojoj de Drupalo. La '*' signo estas ĵokero. Ekzemplaj vojoj estas %blog por la bloga paĝo kaj %blog-wildcard por ĉiu persona blogo. %front estas la ĉefa paĝo.

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eo: Se la PHA-reĝimo estas elektita, enmetu PHA-kodon inter %php. Rimarku ke funkciante neĝustan PHA-kodon povas rompi vian retejon de Drupalo.

en: 1 comment | @count comments
eo[0]: 1 komento
eo[1]: @count komentoj

en: Reply
eo: Respondu

en: @user's picture
eo: bildo de @user

en: Image style
eo: Bilda stilo
