Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable3) - en to nl translation catalogue (78 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Private
nl: Privé

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Public
nl: Publiek

en: Read more
nl: Lees meer

en: Comments
nl: Reacties

en: Tags
nl: Labels

en: Tag
nl: Label

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Refresh
nl: Verversen

en: Configure
nl: Instellen

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: Sender
nl: Afzender

en: Comment
nl: Reactie

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Terms
nl: Termen

en: Send
nl: Versturen

en: Now
nl: Nu

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Basic
nl: Basis

en: Users
nl: Gebruikers

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Alleen weergeven wanneer de volgende PHP-code resulteert in <code>TRUE</code>. (PHP-mode, alleen voor experts).

en: Flag
nl: Vlag

en: Share
nl: Delen

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Messages
nl: Berichten

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: characters
nl: tekens

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: Reply
nl: Reageren

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Contexts
nl: Contexten

en: Subscribed to
nl: Ingeschreven op

en: Created time
nl: Aanmaaktijd

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Domains
nl: Domeinen

en: The status.
nl: De status.

en: The comment has been deleted.
nl: De reactie werd verwijderd.

en: User profiles
nl: Gebruikersprofielen

en: Post to Twitter
nl: Op Twitter plaatsen

en: Comment message
nl: Reactiebericht

en: Group title
nl: Groepstitel

en: Global options
nl: Algemene opties

en: Following
nl: Volgend

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: Input filter
nl: Invoerfilter

en: %chars characters allowed
nl: %chars tekens toegestaan

en: Tag ID
nl: Label-ID

en: Tag type
nl: Labeltype

en: Like
nl: Vind ik leuk

en: Follow
nl: Volgen

en: Unfollow
nl: Niet meer volgen

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Status message
nl: Statusbericht

en: AHAH callback
nl: AHAH terugkoppeling

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Recipient ID
nl: Ontvanger-ID

en: %time hence
nl: over %time
