Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable3) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Show on every page except the listed pages.
si: ලැයිස්තුගත පිටු හැර ඉතිරි සියලු පිටු පෙන්වන්න.

en: Show on only the listed pages.
si: ලැයිස්තුගත පිටු පමණක් පෙන්වන්න.

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Public
si: පොදු

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Basic
si: මූලික

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
