Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to af translation catalogue (37 entries)

en: Title
af: Titel

en: Show on every page except the listed pages.
af: Vertoon op elke bladsy behalwe die gelyste bladsye.

en: Show on only the listed pages.
af: Vertoon slegs op gelyste bladsye.

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Private
af: Privaat

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Public
af: Publiek

en: Read more
af: Lees meer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Configure
af: Verstel

en: Comment
af: Kommentaar

en: %time ago
af: %time gelede

en: Send
af: Stuur

en: !time ago
af: !time gelede

en: Users
af: Gebruikers

en: Anonymous
af: Anoniem

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: 1 comment | @count comments
af[0]: 1 kommentaar
af[1]: @count kommentare

en: Reply
af: Beantwoord

en: @user's picture
af: @user se prentjie
