Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to bg translation catalogue (43 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Show on every page except the listed pages.
bg: Покажи на всяка страница освен на посочените.

en: Show on only the listed pages.
bg: Покажи само на посочените страници.

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Comments
bg: Коментари

en: Tags
bg: Таг

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Comment
bg: Коментар

en: %time ago
bg: преди %time

en: Send
bg: Изпрати

en: !time ago
bg: преди !time

en: Users
bg: Потребители

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
bg: Покажи дали следният PHP код връща <code>TRUE</code> ( PHP-mode, само за специалисти).

en: Flag
bg: Информирай

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: Messages
bg: Съобщения

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bg: Ако е избран PHP-mode, въведете PHP кода между %php. Помнете, че неправилният PHP код може да разруши вашия сайт.

en: 1 comment | @count comments
bg[0]: 1 коментар
bg[1]: @count коментара

en: Reply
bg: Отговор

en: @user's picture
bg: снимка на @user

en: Status message
bg: Статус съобщение
