Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: %time ago
ga: %time ó shin

en: !time ago
ga: !time ó shin

en: Users
ga: Úsádeoirí
