Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Subject
ht: Sijè

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Comment
ht: Komantè

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
