Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to hu translation catalogue (139 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Show on every page except the listed pages.
hu: A felsorolt oldalak kivételével mindenütt jelenjen meg.

en: Show on only the listed pages.
hu: Csak a felsorolt oldalakon jelenjen meg.

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Private
hu: Rejtett

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Public
hu: Nyilvános

en: Read more
hu: Tovább

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Tag
hu: Címke

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Tag Name
hu: Címke neve

en: You are not currently subscribed to any active threads
hu: Nincs feliratkozás egyetlen szálra sem.

en: Organic Groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Configure
hu: Beállít

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Taxonomy terms
hu: Taxonómiakifejezések

en: Sender
hu: Feladó

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Comment text
hu: Hozzászólás szövege

en: %time ago
hu: %time óta

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Advanced
hu: Haladó

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Send
hu: Küldés

en: Now
hu: Most

en: !time ago
hu: !time

en: Basic
hu: Alap

en: Number of items to display
hu: Megjelenítendő elemek száma

en: Users
hu: Felhasználók

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>TRUE</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: Flag
hu: Jelölő

en: Share
hu: Megosztás

en: share
hu: megosztás

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Messages
hu: Üzenetek

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: characters
hu: karakterek

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kód megadható %php jelölések között. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: 1 comment | @count comments
hu[0]: 1 hozzászólás
hu[1]: @count hozzászólás

en: Reply
hu: Válasz

en: @user's picture
hu: @user képe

en: Contexts
hu: Környezetek

en: Subscribed to
hu: Előfizetője

en: Created time
hu: Létrehozási idő

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Domains
hu: Domének

en: The status.
hu: Az állapot.

en: The comment has been deleted.
hu: A hozzászólás törlése megtörtént.

en: User profiles
hu: Felhasználói profilok

en: a moment ago
hu: nemrég

en: Post to Twitter
hu: Küldés Twitterre.

en: Comment message
hu: Hozzászólás

en: Digest line
hu: Kivonat sor

en: Group title
hu: Csoport cím

en: Group footer
hu: Csoport lábléc

en: Global options
hu: Általános beállítások

en: You are currently subscribed to the following threads:
hu: Az alábbi szálakra történt feliratkozás:

en: Following
hu: Követés

en: Comment count
hu: Hozzászólások száma

en: Input filter
hu: Beviteli szűrő

en: Maximum status length
hu: Az állapot legnagyobb hossza

en: %chars characters allowed
hu: %chars karakter engedélyezett

en: The status must be no longer than %chars characters.
hu: Az állapot nem lehet hosszabb %chars karakternél.

en: Status has been successfully edited.
hu: Az állapot szerkesztése sikeres volt.

en: Status deleted.
hu: Az állapot törölve lett.

en: Stores status updates.
hu: Az állapotfrissítéseket tárolja.

en: Status ID
hu: Állapotazonosító

en: Last Status per User
hu: Utolsó állapot felhasználónként

en: Not own statuses
hu: Nem saját állapotok

en: Users with Pictures
hu: Felhasználók képekkel

en: View conversation
hu: Beszélgetés megtekintése

en: The time the status message was posted.
hu: Az állapotfrissítés beküldésének ideje.

en: The text of the status update.
hu: Az állapotfrissítés szövege.

en: Tag ID
hu: Jelölő azonosító

en: Tag type
hu: Címketípus

en: Conversation
hu: Beszélgetés

en: Like
hu: Tetszik

en: Un-like
hu: Nem tetszik

en: Follow
hu: Követés

en: Unfollow
hu: Elhagyás

en: Edit status
hu: Állapot szerkesztése

en: Delete status
hu: Állapot törlése

en: Popular tags
hu: Népszerű címkék

en: Length of time
hu: Az idő hossza

en: Always enabled by default
hu: Alapértelmezés szerint mindig engedélyezett

en: Always disabled by default
hu: Alapértelmezés szerint mindig tiltott

en: Let the user choose (enabled is default)
hu: A felhasználó választhat (alapértelmezés szerint engedélyezett)

en: Let the user choose (disabled is default)
hu: A felhasználó választhat (alapértelmezés szerint tiltott)

en: Statuses
hu: Állapotok

en: Stream
hu: Folyam

en: Re-post format
hu: Újramegosztás formátuma

en: Convert line breaks
hu: Sortörések átalakítása

en: Reply method
hu: Válasz módja

en: Original status: !status
hu: Eredeti állapot: !status

en: The status
hu: Az állapot

en: Add a status
hu: Állapot hozzáadása

en: Re-post
hu: Újraküldés

en: Shows a link to re-post a status.
hu: Mutat egy hivatkozást az állapot újraküldéséhez

en: Respond link
hu: Válaszhivatkozás

en: Respond to conversation
hu: Válasz a beszélgetésre

en: Respond
hu: Válasz

en: A status has been deleted
hu: Az állapot törölve lett

en: A status has been edited
hu: Az állapot szerkesztve lett

en: The Status ID.
hu: Az állapotazonosító.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Image style
hu: Képstílus

en: All Tags
hu: Minden címke

en: Tag types
hu: Címketípusok

en: Has tags?
hu: Van címke?

en: 1 character left | @count characters left
hu[0]: 1 karakter maradt
hu[1]: @count karakter maradt

en: -1 character left | -@count characters left
hu[0]: -1 karakter maradt
hu[1]: -@count karakter maradt

en: Context settings
hu: Környezetbeállítások

en: Recipient ID
hu: Címzett azonosítója

en: %time hence
hu: %time óta

en: Hashtags
hu: Kettőskeresztes címkék

en: Share status
hu: Állapotmegosztás

en: Allows users to share statuses.
hu: Állapotmegosztásokat tesz lehetővé a felhasználók számára.

en: A status has been submitted
hu: Egy állapot be lett küldve
