Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Show on every page except the listed pages.
ka: აჩვენე ყველა გვერდზე ჩამოთვლილის გარდა.

en: Show on only the listed pages.
ka: აჩვენე მხოლოდ ჩამოთვლილ გვერდებზე.

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Public
ka: საჯარო

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Tags
ka: ტეგები

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Update
ka: განახლება

en: Refresh
ka: განახლება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Comment
ka: კომენტარი

en: %time ago
ka: %time-ის წინ

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Send
ka: გაგზავნა

en: !time ago
ka: !time წინ

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: characters
ka: სიმბოლოები

en: 1 comment | @count comments
ka[0]: 1 კომენტარი
ka[1]: @count კომენტარი
