Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Show on every page except the listed pages.
mg: Asehoy amin'ny pejy rehetra afa-tsy ireo pejy voatanisa.

en: Show on only the listed pages.
mg: Asehoy ireo pejy voatanisa ihany.

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Read more
mg: Tohiny

en: Comments
mg: Heviteny

en: Update
mg: Ovana

en: Comment
mg: Heviteny
