Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to oc translation catalogue (62 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Show on every page except the listed pages.
oc: Afichar lo blòt sus totas las paginas a l'excepcion de las que son listadas.

en: Show on only the listed pages.
oc: Afichar lo blòt solament sus las paginas listadas.

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Private
oc: Privat

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Comments
oc: Comentaris

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: Refresh
oc: Refresca

en: Configure
oc: Configurar

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Taxonomy terms
oc: Tèrmes de taxonomia

en: Comment
oc: Comentari

en: %time ago
oc: I a %time

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Advanced
oc: Avançat

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Send
oc: Mandar

en: Now
oc: Ara

en: !time ago
oc: I a !time

en: Users
oc: Utilizaires

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
oc: Afichar se lo còde PHP seguent retorna <code>TRUE</code> (mòde PHP, expèrts solament).

en: Flag
oc: Senhalar un contengut

en: Share
oc: Partejar

en: share
oc: partejar

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Sasissètz una pagina per linha jos la forma de camins Drupal. Lo caractèr '*' es un joker. Sasissètz per exemple %blog per la pagina dels blogs e %blog-wildcard per cada blog personal. %front es la pagina d'acuèlh.

en: Messages
oc: Messatges

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: characters
oc: caractèrs

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
oc: Se lo mòde PHP es seleccionat, picatz lo còde PHP entre %php. Notatz que l'execucion de còde PHP incorrècte pòt blocar completament vòstre site Drupal.

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Reply
oc: Respondre

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: Contexts
oc: Contèxtes

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: Context
oc: Contèxte

en: Domains
oc: Domenis

en: Comment count
oc: Nombre de comentaris

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: AHAH callback
oc: Callback AHAH

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Context settings
oc: Paramètres del contèxte

en: %time hence
oc: Dins %time
