Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд

en: Refresh
os: Сног кæн
