Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to pl translation catalogue (78 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Show on every page except the listed pages.
pl: Pokaż na wszystkich stronach z wyjątkiem wypisanych.

en: Show on only the listed pages.
pl: Pokaż tylko na wypisanych stronach.

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Private
pl: Prywatne

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Public
pl: Publiczna

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Comments
pl: Komentarze

en: Tags
pl: Tagi

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Refresh
pl: Odśwież

en: You are not currently subscribed to any active threads
pl: W tej chwili nie są subskrybowane powiadomienia dotyczące jakichkolwiek wątków.

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Taxonomy terms
pl: Kategorie

en: Sender
pl: Nadawca

en: Comment
pl: Komentarz

en: %time ago
pl: %time temu

en: Nodes
pl: Węzły

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Terms
pl: Terminy

en: Send
pl: Wyślij

en: Now
pl: Teraz

en: !time ago
pl: !time temu

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
pl: Wyświetlaj, jeśli poniższy kod PHP zwraca prawdę - <code>TRUE</code> (tryb PHP, tylko dla ekspertów).

en: Flag
pl: Flaga

en: Share
pl: Udostępnij

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Messages
pl: Wiadomości

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: characters
pl: znaków

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano tryb PHP, kod należy umieścić wewnątrz znaków %php. Warto wiedzieć, że uruchamianie niepoprawnie napisanego kodu PHP może spowodować całkowitą awarię witryny.

en: Permalink
pl: Adres

en: 1 comment | @count comments
pl[0]: 1 komentarz
pl[1]: @count komentarze
pl[2]: @count komentarzy

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user

en: Contexts
pl: Kontekst

en: Subscribed to
pl: Zasubskrybowano

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Context
pl: Kontekst

en: Domains
pl: Domeny

en: The comment has been deleted.
pl: Odpowiedź została skasowana.

en: Include this to gain access to the flag counter field.
pl: Dołącz to, aby uzyskać dostęp do pola licznika flag.

en: Comment message
pl: Treść komentarza

en: Digest line
pl: Linia streszczenia

en: Group title
pl: Tytuł grupy

en: Group footer
pl: Stopka grupy

en: Global options
pl: Opcje globalne

en: Define the available subscription types that will be enabled globally
pl: Defuniuj dostępne rodzaje subskrypcji, które będą aktywne globalnie

en: You are currently subscribed to the following threads:
pl: Aktualnie posiadasz subskrypcję następujących wątków:

en: Comment count
pl: Liczba komentarzy

en: Like
pl: Lubię to

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Status message
pl: Komunikat

en: AHAH callback
pl: Wywołanie AHAH

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Context settings
pl: Ustawienia kontekstu

en: HTML classes
pl: Klasy HTML

en: Recipient ID
pl: ID odbiorcy

en: %time hence
pl: %time od
