Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Public
ps: ټوليز

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Refresh
ps: تاندول

en: Configure
ps: سازول

en: Comment
ps: تبصره

en: %time ago
ps: %time مخکې

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Basic
ps: ساده

en: Users
ps: غړي

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: 1 comment | @count comments
ps[0]: ۱ څرګندون
ps[1]: @count څرګندونې

en: Reply
ps: ځواب
