Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Show on every page except the listed pages.
sl: Prikaži na vseh straneh razen na navedenih.

en: Show on only the listed pages.
sl: Prikaži samo na navedenih straneh.

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Read more
sl: Preberite več

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Refresh
sl: Osveži

en: Configure
sl: Nastavi

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Comment
sl: Komentar

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Send
sl: Pošlji

en: !time ago
sl: !time nazaj

en: Basic
sl: Osnovno

en: Users
sl: Uporabniki

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sl: Prikaži, če sledeča PHP koda vrne <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: characters
sl: znaki

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev

en: Reply
sl: Odgovori

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: Context
sl: Kontekst
