Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Configure
am: ውቀር

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: View user profile.
am: የተጠቃሚ መገለጫዎችን ተመልከት።
