Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable2) - en to be translation catalogue (53 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Show on every page except the listed pages.
be: Паказваць на ўсіх старонках, акрамя пералічаных.

en: Show on only the listed pages.
be: Паказваць толькі на пералічаных старонках.

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Private
be: Прыватны

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Public
be: Публічнае

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Comments
be: Каментары

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Configure
be: Правіць

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Taxonomy terms
be: Тэрміны таксаноміі

en: Comment
be: Каментар

en: %time ago
be: %time таму

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Send
be: Адаслаць

en: Now
be: Зараз

en: !time ago
be: !time таму

en: Basic
be: Асноўны

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Anonymous
be: Ананім

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
be: Паказаць, калі ўведзены PHP-код вяртае <strong>TRUE</strong> (PHP-рэжым, толькі для экспертаў).

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: characters
be: знакі

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
be: Калі абраны PHP-рэжым, увядзіце PHP-код паміж %php. Увага: выкананне некарэктнага PHP-кода можа пашкодзіць Ваш сайт.

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: 1 comment | @count comments
be[0]: 1 каментар
be[2]: @count каментары

en: Reply
be: Адказ

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка

en: Context
be: Кантэкст

en: The comment has been deleted.
be: Каментар быў выдалены.

en: Comment count
be: Колькасць каментароў

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: AHAH callback
be: Выклік AHAH

en: %time hence
be: %time з гэтага часу
