Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable4) - en to bo translation catalogue (55 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Taxonomy terms
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: %time ago
bo: %time་འགོལ་ཟིན།

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: !time ago
bo: !time་ཡོལ་ཟིན

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: ཕྲེང་རེར་Drupal་གྱི་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་རེ་འཇུག་དགོས། ཡིག་འབྲུ་*་ནི་ཚབ་རྟགས་རེད། དཔེར་ན་%blog་ནི་ཟིན་བྲིས་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་མི་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན། ད་དུང་%front་མདུན་ངོས་རེད།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bo: གལ་ཏེ་PHP དཔེ་རྣམ་འདེམས་ན་ %php བར་དུ་PHPབྱ་རིམ་གྱི་ཚབ་ཨང་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུད་ཅིག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་ཅན་གྱི་PHPཚབ་ཨང་ལག་བསྟར་བྱས་ན་ཁྱེད་ཀྱི་Drupal དྲ་ཚིགས་ལ་གཏོར་བརླག་བྱེད།

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: 1 comment | @count comments
bo[0]: དཔྱད་གཏམ་@count

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར

en: Contexts
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: Comment count
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: AHAH callback
bo: AHAH ཕྱིར་སྒྲིག

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Context settings
bo: འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེའི་སྒྲིག་འགོད

en: %time hence
bo: %time་འགོ་བརྩམས་པ
