Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable2) - en to ca translation catalogue (64 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Show on every page except the listed pages.
ca: Mostra a cada pàgina excepte a les pàgines llistades.

en: Show on only the listed pages.
ca: Mostra només a les pàgines llistades.

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Private
ca: Privat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Public
ca: Públic

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Refresh
ca: Refresca

en: Configure
ca: Configura

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Taxonomy terms
ca: Termes de la taxonomia

en: Sender
ca: Remitent

en: Comment
ca: Comentari

en: %time ago
ca: fa %time

en: Advanced
ca: Avançat

en: Terms
ca: Termes

en: Send
ca: Enviar

en: Now
ca: Ara

en: !time ago
ca: fa !time

en: Basic
ca: Bàsic

en: Users
ca: Usuaris

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ca: Mostra si el següent codi PHP retorna <code>TRUE</code> (mode-PHP, només per experts).

en: Flag
ca: Bandera

en: Share
ca: Comparteix

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: Messages
ca: Missatges

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: characters
ca: caràcters

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ca: Si es tria el mode PHP, entreu codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot rompre el vostre lloc Drupal.

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: 1 comment | @count comments
ca[0]: 1 comentari
ca[1]: @count comentaris

en: Reply
ca: Respon

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: Subscribed to
ca: Subscrit a

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: The comment has been deleted.
ca: S'ha suprimit el comentari.

en: Comment message
ca: Missatge d'un comentari

en: You are currently subscribed to the following threads:
ca: Actualment esteu subscrits als següents continguts:

en: Comment count
ca: Comptador de comentaris

en: Popular tags
ca: Etiquetes populars

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: AHAH callback
ca: Callback AHAH

en: Recipient ID
ca: ID del destinatari

en: %time hence
ca: d'aquí a %time
