Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable3) - en to lt translation catalogue (60 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Private
lt: Privatus

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Public
lt: Vieša

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Comment
lt: Komentaras

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Terms
lt: Terminai

en: Send
lt: Siųsti

en: Now
lt: Dabar

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Users
lt: Nariai

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Rodoma jei PHP užklausos atsakymas yra <code>TRUE</code> (php žinovams)

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Messages
lt: Žinutės

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: characters
lt: simboliai

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: Reply
lt: Atsakyti

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Subscribed to
lt: Užsiprenumeravęs

en: Context
lt: Kontekstas

en: Comment message
lt: Komentaro žinutė

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
