Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable3) - en to lv translation catalogue (63 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Show on every page except the listed pages.
lv: Rādīt visās lapās izņemot uzskaitītās.

en: Show on only the listed pages.
lv: Rādīt tikai šajās lapās.

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Private
lv: Privāts

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Public
lv: Publisks

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: You are not currently subscribed to any active threads
lv: Jūs pašlaik neesat parakstījies nevienam aktīvam pavedienam

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Comment
lv: Komentārs

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Now
lv: Tagad

en: !time ago
lv: pirms !time

en: Basic
lv: Pamata

en: Users
lv: Lietotāji

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lv: Rādīt, ja sekojošs PHP kods atgriež vērtibu <code>TRUE</code> (PHP-režīms, tikai ekspertiem).

en: share
lv: dalīties

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: characters
lv: simboli

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: @count komentārs
lv[1]: @count komentāri
lv[2]: @count komentāri

en: Reply
lv: Atbildēt

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: Subscribed to
lv: Parakstījies uz

en: Created time
lv: Izveidošanas laiks

en: Context
lv: Konteksts

en: The comment has been deleted.
lv: Komentārs tika izdzēsts

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Status ID
lv: Statusa ID

en: Follow
lv: Seko

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Image style
lv: Attēla stils
