Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable2) - en to mn translation catalogue (36 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Show on every page except the listed pages.
mn: Жагсаалтанд орсон хуудсуудаас бусад хуудас болгонд харуул.

en: Show on only the listed pages.
mn: Зөвхөн жагсаалтанд байгаа хуудсуудад харуул.

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Private
mn: Хувийн

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Public
mn: Нийтийн

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Send
mn: Илгээх

en: !time ago
mn: !time өмнө

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах

en: characters
mn: тэмдэгтүүд

en: 1 comment | @count comments
mn[0]: 1 сэтгэгдэл
mn[1]: @count сэтгэгдэлүүд

en: Comment count
mn: Сэтгэгдлийн тоо
