Statuses (Social Microblog) (7.x-1.0-unstable1) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Show on every page except the listed pages.
sr: Прикажи на свакој страни осим на наведеним странама.

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Subject
sr: Предмет

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Public
sr: Јавно

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: User ID
sr: ID корисника

en: Comment
sr: Коментар

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника

en: Status message
sr: Статусна порука
