Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook

en: Highlighted content
af: Uitgeligte inhoud

en: Page closure
af: Bladsy sluiting
