Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Your search yielded no results
ar: لا نتائج لعملية البحث

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Highlighted content
ar: محتوى مميز
