Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos
