Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Highlighted content
be: Вылучанае змесціва
