Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted content
el: Επισημασμένο περιεχόμενο
