Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion
