Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Search results
fr: Résultats de la recherche

en: Your search yielded no results
fr: Votre recherche n'a donné aucun résultat

en: 1 result | @count results
fr[0]: 1 résultat
fr[1]: @count résultats

en: Content top
fr: Haut de contenu

en: Content bottom
fr: Bas de contenu

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Second sidebar
fr: Seconde barre latérale

en: Navigation bar
fr: Barre de navigation

en: Highlighted content
fr: Contenu surligné

en: Page closure
fr: Page de clôture
