Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted content
gl: Contido destacado
