Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Search results
hu: Találatok

en: Your search yielded no results
hu: Nincs találat.

en: 1 result | @count results
hu[0]: 1 eredmény
hu[1]: @count eredmény

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: Highlighted content
hu: Kiemelt tartalom

en: Page closure
hu: Oldal befejezés
