Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Search results
it: Risultati della ricerca

en: Your search yielded no results
it: La ricerca non ha prodotto risultati

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Navigation bar
it: Barra di navigazione

en: Highlighted content
it: Contenuto evidenziato
