Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
