Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Highlighted content
km: មាតិកា​ដែល​បាន​បន្លិច​
