Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla
