Steam (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа
